Американський виробник чипів Qualcomm купив українську компанію

Американський виробник чипів Qualcomm купив українську компанію

Американська компанія Qualcomm, виробник чипів, софту та сервісів, купила український стартап Augmented Pixels. Про це пише сайт ain.ua.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

За час існування стартап залучив близько 7 млн доларів інвестицій. Останній раунд на 2 млн доларів Augmented Pixels залучив у лютому 2021 року. Загалом серед інвесторів – AVentures Capital, ICU, засновник Ciklum Торбен Майгаард, The Hive і Steltec Capital.

У Augmented Pixels є офіси в США та Україні, зокрема, в Києві та Одесі. В Qualcomm офіційно купівлю стартапу поки ніяк не коментують.

Видання припускає, що технології та експертиза Augmented Pixels дозволить Qualcomm швидше розвивати власний напрям під назвою Extended Reality – так в компанії називають сфери Mixed Reality, Virtual Reality та Augmented Reality.

Один з активних інвесторів розповів, що Augmented Pixels могли купити через їхню команду, щоб пришвидшити розширення власної команди XR напрямку, та отримати експертизу на ринку.

Співрозмовники видання стверджують, що максимальний поріг суми угоди знаходиться у межах 20-30 млн доларів, але не більше 50 млн доларів.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.