Байден закликав запобігти трагедіям, подібним Голодомору

Байден закликав запобігти трагедіям, подібним Голодомору

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Джо Байден закликав працювати на те, щоб запобігти таким трагедіям (йдеться про Голодомор -авт.) і підтримати тих,хто страждає під ярмом тиранії сьогодні. Таку заяву оприлюднено на сайті Білого дому.

“Кожного листопада ми вшановуємо мільйони невинних українців, які постраждали та загинули під час Голодомору, у майбутньому ми маємо запобігти подібним трагедіям. Чоловіки, жінки та діти, загиблі під час голоду, стали жертвами жорстокої політики й навмисних дій режиму Йосипа Сталіна”, – зазначив президент.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Також він додав, що “Український народ подолав жах Голодомору, продемонструвавши свій дух і стійкість і зрештою створивши вільне й демократичне суспільство”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

Пам’ятаючи про біль і про жертви Голодомору, Сполучені Штати також підтверджують свою прихильність українцям й непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, підкреслив Байден.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Варто додати, що щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. У 2021 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.