Більшість українців вважає, що влада не справляється з вакцинацією населення

Більшість українців вважає, що влада не справляється з вакцинацією населення

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

60,8% українців вважають, що влада не справляється з вакцинацією населення в країні. Такі результати соціологічного дослідження було презентовано Центром “Соціальний моніторинг”.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Водночас 29,7% опитаних впевнені, що влада справляється з кампанією з вакцинації, а 9,5% не змогли дати відповідь. Основними причинами провалу вакцинації, серед тих, хто вважає дії влади недостатніми, 63,6% називають суб’єктивні причини, тобто непрофесіоналізм влади і політичні інтереси під час вибору вакцин,

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

14,6% називають об’єктивні причини, а саме великі черги за отриманням вакцин у світі й складність під час проведення переговорів для її отримання Україною. Ще 21,8% не змогли відповісти.

Під час відповіді на запитання “Чи вакцинувалися ви?”, 10% відповіли ствердно (один або два рази в Україні або за її межами), 9,2% записалися на вакцинацію на найближчий час, 20,5% планують вакцинацію, але не визначилися з датою, 29,2% не вирішили, чи будуть вакцинуватися, 28,3% вирішили зовсім не вакцинуватися і 2,8% відмовилися від відповіді.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.