Вакциновані бустерною дозою українці додатково отримають по 500 грн

Вакциновані бустерною дозою українці додатково отримають по 500 грн

Президент України Володимир Зеленський анонсував додаткову виплату по 500 грн громадянам України, які вакцинувалися бустерною дозою вакцини від коронавірусу. Про це йдеться на офіційній сторінці Зеленського у Фейсбук.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

“Стратегія бустеризації стала єдиним стандартом для розвинених країн. В рамках програми єПідтримка буде додано ще 500 грн для тих громадян України, які отримують третю, бустерну дозу щеплення”, – заявив Зеленський.

Президент також анонсував розширення програми «єПідтримка». Отримати гроші за вацинацію, з його слів, також зможуть українці віком від 14 років. Вони зможуть витратити їм, окрім іншого, на сферу освіти – курси, програми тощо.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Варто додати, що з 19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма «єПідтримка», яка передбачає виплату 1 тис. грн громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти Covid-19. Кошти може отримати кожен громадянин України, котрий досяг 18 років і має в застосунку «Дія» «зелений» Covid-сертифікат вакцинації.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Ці гроші можна витратити на придбання книг, абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки на внутрішні авіа- та залізничні рейси. Крім того, уряд також дозволив повністю вакцинованим українцям віком від 60 років витрачати кошти, отримані за програмою, на ліки.

Цікаво, що з початку запуску програми «єПідтримка» за чотири тижні українці отримали майже 7 млрд грн, з яких 1,5 млрд грн уже витратили.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.