Власник Амазон пожертвував майже $800 мільйонів на боротьбу зі змінами клімату

Власник Амазон пожертвував майже $800 мільйонів на боротьбу зі змінами клімату

Власник компанії Amazon і найбагатша людина у світі Джефф Безос пожертвував 791 мільйон доларів США 16-м організаціям, що борються з наслідками зміни клімату у світу. Про це він написав у Інстаграм.

«Я радий оголосити перших одержувачів Фонду Землі Безоса – 16 організацій, які працюють над інноваційними, амбіційними та конкретними рішеннями», – написав Безос. Він додав, що серед цих 16 організації, членами яких, зокрема, є вчені і активісти, будуть розподілені 791 мільйона доларів США з всього 10 мільярдів, які були виділені під фонд.

Першими гранти отримують Всесвітній фонд дикої природи (WWF), ClimateWorks Foundation, Clean Energy Equity Fund, Інститут світових ресурсів і інші організації. «Ми всі можемо вже захистити майбутнє Землі, роблячи рішучі кроки зараз», – додав Безос.

За його словами, протягом останніх кількох місяців він навчався у групи неймовірно розумних людей, які доклали зусиль для боротьби зі зміною клімату  та його наслідками для громад у всьому світі.«Мене надихає те, що вони роблять, і я радий їм допомогти», – зазначив Безос.

Варто додати, що експерти ООН підрахували, що до 2030 року зміни клімату коштуватимуть світу близько 20 мільярдів доларів щорічно.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.