Всесвітньо відомий американський співак летить до України, щоб взяти участь у міжнародному джазовому фестивалі

Всесвітньо відомий американський співак летить до України, щоб взяти участь у міжнародному джазовому фестивалі

Міжнародний музичний фестиваль Leopolis Jazz Fest оголосив ім’я першого хедлайнера, який виступить на головній сцені. Ним став співак, музикант та актор John Legend. Про це йдеться на сайті фестивалю.

This image has an empty alt attribute; its file name is Alek-Petrov-1_B-UA.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

“Серед головних титулів 43-річного виконавця “Оскар”, “Ґреммі”, “Еммі”, “Золотий глобус” і “Тоні”. Загалом за свою кар’єру він отримав 12 нагород та набув престижного статусу EGOT. У його дискографії нараховано 7 альбомів, а пісня “All Of Me” увійшла до рейтингу лідерів продажу. Його виступ заплановано на 26 червня”, – йдеться в повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Варто додати, що фестиваль Leopolis Jazz Fest проходить у Львові понад десятиріччя. Концерти фесту традиційно відбуваються на трьох сценах – головній (імені Едді Рознера) у парку імені Богдана Хмельницького, на площі Ринок та у подвір’ї Палацу Потоцьких.

This image has an empty alt attribute; its file name is Tanya-Lovely-Village-Financial-Group-1_B.jpg

Також на концерті щороку  вручають премію Едді Рознера за внесок у розвиток і популяризацію джазової музики. Переможця обирають експерти з різних галузей та країн.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.