В Америці розпочався безкоштовний розіграш квитків на комерційний рейс в космос

В Америці розпочався безкоштовний розіграш квитків на комерційний рейс в космос

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Компанія Virgin Galactic оголосила розіграш двох квитків на комерційний рейс в космос, який запланований на початок 2022 року. Про це йдеться на сайті Omaze. Це платформа для збору коштів, яка проводить розіграш спільно з Virgin Galactic.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

“Камери в салоні будуть записувати кожен момент у форматі HD. Завдяки 17 круглим вікнам для огляду, кожне сидіння розташоване біля вікна і навіть є дзеркало, щоб спостерігати, як ти літаєш в просторі.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Після плавного спуску ви безпечно повернетесь назад на Землю. Ви не будете тим, ким були, адже ви вже будете космонавтом”, – йдеться у повідомленні.

У правилах розіграшу йдеться про те, що участь безкоштовна, проте якщо учасник хоче підвищити шанс виграшу, він може внести певну плату, тоді його ім’я буде відзначено більше разів в списку претендентів. Заявки на участь в розіграші прийматимуться до 31 серпня цього року, а переможця оголосять 29 вересня. Цікаво, що переможець буде лише один, але він отримає два місця, тобто щасливчик зможе запросити в космос одного гостя.

Більше інформації ТУТ.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.