В Африці запрацював україномовний гід

В Африці запрацював україномовний гід

У Меморіалі геноциду в Руанді вже працює україномовний аудіогід. Це 33-й аудіогід у світі, який «розмовляє» українською. Про це йдеться на сайті президента.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Site-1_B.jpg

На території Меморіалу в Кігалі (Руанда) розташована братська могила, де поховані понад 250 тисяч жертв насильства. Це один із найпопулярніших серед відвідувачів музей Африки. Його експозиція закликає запобігти геноцидам у світі. Часто Меморіал відвідують світові лідери та іноземні делегації.

This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250-2.gif

«Україна пам’ятає власні трагедії геноцидів – Голодомор та Бабин Яр. Проте необхідно знати, що випадки геноциду у світі не припинилися… Тепер про трагедію в Африці заговорили українською мовою — мовою людей, які добре знають, що таке геноцид», – прокоментувала появу україномовного гіда в Руанді перша леді України Олена Зеленська.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Варто додати, що до проекту наразі приєдналися 18 країн. Зокрема, аудіотури українською проводяться в Колізеї (Італія), Версалі (Франція), галереї Альбертіна (Австрія) тощо. Україномовний аудіогід у Меморіалі геноциду в Кігалі став першим у Руанді та другим у Східній Африці.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.