В США бустерна доза стане обов’язковою для повної вакцинації

В США бустерна доза стане обов’язковою для повної вакцинації

Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) випустили нові рекомендації щодо щеплень від COVID-19, у яких наголошується, що всі дорослі не просто «можуть», а «повинні» отримати бустерні дози для захисту від коронавірусу. Про це йдеться на офіційному сайті регулятора.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

 «Відсьогодні CDC посилюють свої рекомендації щодо бустерних доз для осіб віком від 18 років і старше. Кожна людина від 18 років повинна отримати ревакцинацію через шість місяців після повного курсу вакцинації Pfizer або Moderna або через два місяці після отримання вакцини Johnson & Johnson»,- зазначається на сайті регулятора.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Посилення вимог з’явилося на тлі появи нового варіанту Omicron (B.1.1.529). Попередні дані досліджень, отримані з Південної Африки свідчать про підвищену здатність передаватися цього різновиду вірусу. Наразі вчені як у США, так і по всьому світу вивчають ефективність чинних вакцин для протистояння цьому варіанту.

Крім того, у CDC наголошують, що для зупинення неконтрольованого поширення COVID-19, потрібно дотримуватися вже відомих стратегій профілактики, які передбачають, зокрема, носіння маски, дотримання соціальної дистанції, особистої гігієни тощо.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.