В США випустять монети з відомими жінками

В США випустять монети з відомими жінками

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Монетний двір США випустить четвертаки (монети номіналом в 25 центів) із зображенням відомих американських жінок. За даними Монетного двору, з 2022 з 2025 рік буде діяти нова програма карбування на монетах номіналом в 25 центів, яка покликана відзначити внесок жінок в історію США. Про це пише американське видання Associated Press.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

За словами представників монетного двору, героями проєкту стануть видатні жінки різного етнічного, расового та географічного походження. У перший рік випустять монети із зображенням знаменитого поета і мемуариста Анжели, першої жінки–активістки племені Черокі (індіанців) Вільми Манкіллер, Аделіни Отеро–Уоррен – лідера виборчого руху Нью–Мексико, Саллі Райд – першої жінки з США, що побувала в космосі, Анни Мей Вонг – першої китайсько–американської голлівудської актриси.

«Ми дякуємо Монетному двору США за визнання Вільми і інших жінок. Справжня цінність цієї монети – натхнення, яке вона приносить прекрасній половині людства», – сказав чоловік Вільми Манкіллер, яка померла в 2010 році, Чарлі Соап.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.