В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями

В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями

Напередодні Нового року вийшла друком книга «Талант: інструкція з використання», створена Фундацією Дарини Жолдак у співпраці з Видавництвом Старого Лева. Про це йдеться на сайті видавництва.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Видання розповідає підліткам та їхнім батькам про креативні індустрії та про те, як знайти, відчути, реалізувати талант і перетворити його на професію.   Згідно з дослідженням Kantar Україна, понад 80% підлітків не розуміють, як можна розвивати свої здібності, а 70% не впевнені, що можуть реалізувати свій творчий потенціал в Україні.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

Книга — унікальний путівник креативними індустріями, який стане в пригоді не тільки підліткам у пошуках себе, а й допоможе їхнім батькам по-новому оцінити творчі професії та підтримати дітей на шляху до реалізації.

В основі видання — реальні історії успішних українців. Кожен розділ описує одну з креативних галузей, містить інтерв’ю з героєм та карту професій. Героями книги стали Слава Балбек (архітектура), Антон Большаков (відеоігри), Володимир Смирнов та Сергій Майдуков (дизайн), Ярослав Ажнюк (ІТ), Антоніо Лукіч (кіно), Дана Павличко (книговидання), Валерія Гузема (крафт), Ірма Вітовська (театр), Маша Рева та Ірина Данилевська (мода), Майкл Щур (медіа), Назар Білик (мистецтво), Ната Жижченко (музика) та Андрій Федорів (реклама та маркетинг).

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Окрім історій професійного становлення героїв, видання містить практичні завдання. Так, наприклад, для відеоігор потрібно вигадати героя, яким би хотів стати сам читач, для кіно — завести блокнот спостережень, для маркетингу та реклами — вигадати 50 запитань про будь-який товар, для моди — уявити себе супергероєм та намалювати ескіз свого костюму, а для архітектури — намалювати предмет інтер’єру, який не повністю виконує свою функцію.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.