В Україні виявили п’ять мутацій коронавірусу – «британської» серед них немає

В Україні виявили п’ять мутацій коронавірусу – «британської» серед них немає

В Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусної інфекції. Про це пише Укрінформ із посиланням на заяву директор Львівського обласного лабораторного центру епідеміолог Наталія Іванченко.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

«На Львівщині не визначають різновиди коронавірусу, але позитивні зразки скеровуються в Київ у Центр громадського здоров’я, і вони для проведення секвенування ці зразки відправляють у референс-лабораторію Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Звідти надійшла інформація, що в Україні виявлено п’ять генотипів коронавірусу, зокрема на Львівщині циркулює вірус лінії В 1.1, тобто китайського походження», – повідомила Іванченко.

За словами епідеміолога, подальші зразки теж будуть відправлятися до референс-лабораторії для того, щоб дізнатися, які саме генетичні зв’язки відбулися та чи з’явився на Львівщині “британський” зразок коронавірусу.«Це є надзвичайно дороговартісне і спеціалізоване дослідження, яке безпосередньо проводить референсна лабораторія ВООЗ, а нас інформує про проведення результатів», – додала Іванченко.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.