В Україні запускають онлайн-платформу “ЕкоСистема”

В Україні запускають онлайн-платформу “ЕкоСистема”

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

В Україні запускають цифрову платформу “ЕкоСистема”, за допомогою якої можна отримати усю необхідну інформацію щодо захисту довкілля. Про це пише Телеканал 24.

Проект розробило Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з проєктом USAID/UKAID “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” та Офісом ефективного регулювання BRDO. Рішення представили в межах “Всеукраїнського Форуму Україна 30. Екологія”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Мета проекту – надати українцям рішення, за допомогою якого вони зможуть отримати актуальну достовірну інформацію про стан навколишнього середовища та природні ресурси. Крім того, платформа дає змогу взаємодіяти з Мінцифри в прозорий та зручний спосіб. Також на порталі доступні 6 послуг таких як висновок про транскордонне перевезення відходів, ліцензія на відходи, лісорубний квиток, сертифікат походження деревини, декларація про відходи, дозвіл на спецводокористування.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Відтепер кожен охочий українець зможе отримати необхідні дані стан навколишнього середовища України. Розробники планують запуск 29 послуг та їх інтеграцію у портал Дія. 

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.