В Україні знайшли поселення часів Всесвітнього потопу

В Україні знайшли поселення часів Всесвітнього потопу

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif

У Хмельницькій області археологи виявили сліди поселення трипільської культури з артефактами. Знахідка біля села Голосків Кам’янець-Подільського району датується приблизно 5-м тисячоліттям до нашої ери. Про це пишуть Стожари.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Площа поселення – приблизно 10 га. В одній з трьох траншей учасники археологічної експедиції знайшли на глибині 1,5 м кам’яну кладку.За словами фахівця з трипільської культури Євгена Левінзона, ці червоні цеглини являють собою перекриття між 1 і 2 поверхами характерного для трипільського поселення житла.

Науковець пояснив, що трипільці будували наземні глинобитні двоповерхові будинки з дерев’яними каркасами.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Він також додав, що ці переселенці з Близького Сходу зазвичай вирощували ячмінь, горох, пшеницю, тримали велику рогату худобу, полювали та рибалили. На одному місці довше, ніж на 50-80 років, вони не затримувалися. Відхід, як правило, супроводжувався спаленням поселення.

Як зазначив науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Петро Болтанюк, знайдений матеріал буде проходити камеральну обробку. Серед знахідок: кістки, кераміка, багато серпів. Залишки виявленої тут трипільської кераміки попередньо датують в межах останньої третини V – початку IV тисячоліття до нової ери.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Варто звернути увагу, що таке поселення в Україні старше не тільки за єгипетські піраміди (найдавнішою вважається піраміда Джосера 2667-2648 років до н.), а й за біблійний Всесвітній потоп в найдавнішій версії текстів про релігійну повінь, яка стала причиною загибелі майже всього людства.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.