В Україні обирають кандидатів на  на титул почесного амбасадора України

В Україні обирають кандидатів на на титул почесного амбасадора України

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що титул почесного амбасадора України стане найвищою відзнакою у сфері публічної дипломатії. Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ України.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

МЗС запроваджує титул почесного амбасадора для тих, «чиє гаряче серце та наполегливі зусилля допомагають популяризувати Україну та українське у світі».

Кулеба переконаний, що кожен амбасадор, який її отримає, пишатиметься тим, що має такий титул від України.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

У МЗС хочуть, щоб ця премія та визнання стали справді народними, тому, крім дипломатів, на неї зможуть номінувати кандидатів також організації закордонних українців та неурядові організації, які спеціалізуються на міжнародних відносинах та публічній дипломатії.

Титул можуть отримати як фізичні, так і юридичні особи, як українські, так іноземні громадяни. Головний критерій – втілені протягом 2021 року проєкти, що сприяли просуванню України у світі та зміцненню її позитивного іміджу.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Пропонувати почесних амбасадорів можна у номінаціях: культурна дипломатія, економічна дипломатія, експертна дипломатія, кулінарна дипломатія, науково-освітня дипломатія, спортивна дипломатія, цифрова дипломатія, а також почесний амбасадор України – справа життя.

«Інформацію щодо кандидатів з коротким описом їхніх проєктів та конкретних досягнень за 2021 рік відправляйте до 31 грудня на адресу ambassador@mfa.gov.ua, зазначивши в темі повідомлення сферу номінації. 1 номінуючий – максимум 3 номінанти», – сказано в повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Діяльність майбутніх почесних амбасадорів повинна обов’язково: мати відчутний ефект для просування позитивного іміджу України за кордоном, бути причиною широкого позитивного розголосу про Україну за кордоном, спричинити помітні зміни у ставленні до України, сприяти захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб України за кордоном, сприяти захисту національних інтересів України, розбудові партнерських відносин з іншими країнами, розвитку сталих економічних зв’язків, залученню значних міжнародних інвестицій, суттєво допомогти розбудові спроможності держави у сфері публічної дипломатії, бути систематичною та послідовною.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.