В Україні проведуть електронний перепис населення за підтримки Apple

В Україні проведуть електронний перепис населення за підтримки Apple

За підтримки технологічної компанії Apple в Україні проведуть Всеукраїнський перепис населення, який заплановано на 2023 рік. Про це пише UAPost.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

“Ми плануємо у 2023 році провести перепис населення спільно з компанією Apple. Ми розробляємо модель електронної митниці. Ми прагнемо зробити Україну світовим ІТ-хабом, лідером з інновацій, лідером з технологій”, — розповів президент України Володимир Зеленський.

This image has an empty alt attribute; its file name is Alek-Petrov-1_B-UA.jpg

Раніше Міністерство цифрової трансформації та компанія Apple підписали меморандум про співпрацю, який передбачає, зокрема, допомогу при проведенні перепису населення. Таким чином Україна може стати другою країною у світі після США, що проведе такий перепис у співпраці з Apple.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

8 вересня 2021 року бюджетний комітет Верховної Ради виділив 82,5 мільйона гривень на 2022 рік для підготовки до перепису населення, який відбудеться у 2023 році.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.