В Україні серед вакцинованих розіграють телевізори, велосипеди та автомобіль

В Україні серед вакцинованих розіграють телевізори, велосипеди та автомобіль

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

У Вінниці для того, щоб заохотити мешканців вакцинуватись від коронавірусу, будуть розігрувати телевізор, велосипеди та автомобіль. Таку інформацію розповсюдила пресслужба Вінницької міської ради.

 «Тих людей, які вакцинуються, ми хочемо заохотити. Тому проведемо акцію з розіграшами в кілька етапів 100 цінних подарунків. Це велосипеди, телевізори і суперприз — автомобіль», — заявив мер Вінниці Сергій Моргунов.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Він також уточнив, що участь в акції зможуть взяти ті містяни, які пройшли повний курс імунізації.

Варто додати, що дана акція під назвою «Вакцинуйся. Збережи життя» триватиме у Вінниці з 1 вересня до грудня. Розіграші призів проведуть тричі: 19 жовтня, 15 листопада (по 15 телевізорів і велосипедів) та 17 грудня (по 20 телевізорів і велосипедів, а також автомобіль Toyota Corolla).

Долучитися до акції зможуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і отримали дві дози вакцини від COVID-19, дозволеної для використання на території України. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.