В Україні створять кібервійська

В Україні створять кібервійська

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня про оновлену стратегію кібербезпеки України, а також затвердив створення кібервійськ у структурі Міноборони. Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Указом № 447/2021 Національний координаційний центр кібербезпеки повинен протягом двох місяців розробити та подати на розгляд РНБО план реалізації стратегії, а органи центральної влади спільно зі Службою безпеки України та Службою зовнішньої розвідки мають забезпечити виконання цього плану після його затвердження.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Оновлена редакція стратегії складається з переліку загроз для України у сфері кібербезпеки та пропонує основи національної системи захисту, вказуючи основні пріоритети і стратегічні цілі.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Варто додати, що Кабміну доручено розрахувати обсяг матеріально-технічних і фінансових ресурсів для створення і забезпечення кібервійськ, а також обсяг комплектування особового складу цих військ з урахуванням оптимального співвідношення

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

військовослужбовців, працівників Міноборони України, резервістів та інших.

«За результатами розрахунків у двомісячний термін розробити і внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт про створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ», — йдеться в документі.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.