В Україні суд зобов’язав крадія читати Франка і Толстого

В Україні суд зобов’язав крадія читати Франка і Толстого

Малиновський районний суд Одеси засудив 26-річного чоловіка до читання творів Івана Франка та Льва Толстого за крадіжку мобільного телефона та 50 гривень. Про це йдеться на сайті суду.

This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250-2.gif

Зазначається, що 26-річний чоловік вдерся у квартиру свого знайомого та вкрав мобільний телефон і 50 гривень, чим завдав шкоди потерпілому на загальну суму 903,33 гривні. “Суд визнав чоловіка винним за частиною 3 статті 185 КК України. Свою провину крадій визнав повністю”, – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Водночас суддя звільнив злодія від відбування покарання з випробувальним строком на 1 рік. Крім того, суд також зобов’язав чоловіка вивчити вірш Івана Франка “Строфи” та прочитати трилогію Льва Толстого “Дитинство. Отроцтво. Юність”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Суддя Олександр Гарський пояснив, що прийняв таке рішення, бо судом було надано оцінку не окремому вчинку обвинуваченого, а його особистості. Суддя з’ясував, що чоловік фактично виховував батько, оскільки мати пішла з сім’ї, коли фігурант був малолітньою дитиною. Наразі обвинувачений створив свою сім’ю і є батьком дворічної дитини. Крім того, дружина обвинуваченого має дитину від першого шлюбу, яку вони спільно виховують.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Також з’ясувалося, що через те, що батьки чоловіка розлучилися, хлопець навчався у різних школах та у різних населених пунктах. Через це він постійно перебував на вулиці, згодом його забрали до притулку, де він закінчив лише 9 класів, хоча з 1 по 5 клас фактично не вчився. До технікуму чоловік також не міг вступити через погані оцінки, тому він одразу пішов працювати. Суддя дійшов висновку, що через байдужість батьків до свого сина чоловік і почав красти.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

Суд також з’ясував, що чоловік практично не читає книг. За словами самого підсудного, за все життя він прочитав максимум пів книги. Також під час засідання суду чоловік читав по складах.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“Суддя в нарадчій кімнаті зробив висновок, що оскільки з дитинства обвинуваченому не прищепили схильність до пізнання себе в навколишньому світі на межі звички, що, на думку суду, надасть можливість зрозуміти інших людей, корисним для такого заняття буде трилогія Л. Толстого “Дитинство. Отроцтво. Юність”.Зазначені повісті, які народилися зі щоденників молодого Толстого, на думку самого автора, описують пошук відповіді на запитання спочатку дитини, а потім молодої людини, як чисте безпосереднє створіння може перетворитись на марнославну лиху людину.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Типова траєкторія дорослішання фіксується ним у найменших рухах душі, які в перспективі впливають на все життя людини. Прочитання обвинуваченим вірша Івана Франка “Строфи”, на думку судді, досить широко розкриває зміст життя кожної людини та показує, як залишитись високоморальною людиною”, — додається пресслужбі суду.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.