Глава Pfizer розповів про те, коли закінчиться пандемія

Глава Pfizer розповів про те, коли закінчиться пандемія

Генеральний директор транснаціональної фармацевтичної компанії Pfizer Альберт вважає, що якщо буде проводитися щорічна вакцинація проти коронавірусу, пандемія закінчиться і світ повернеться до «нормального життя». Про це Бурла заявив в ефірі телеканалу ABC News.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250.gif

«Думаю, ми зможемо повернутися до нормального життя. Не думаю, що це означає, що не будуть приходити нові варіанти (вірусу). І я не думаю, що це означає, що ми зможемо жити звичайним життям без вакцинації», – сказав Бурла. Він додав, що вчені зможуть створити препарати, дія яких триватиме принаймні рік. Глава Pfizer додав, що, ймовірно, будуть потрібні щорічні щеплення від коронавірусу.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

«У нас будуть вакцини, яких вистачить як мінімум на рік, і я думаю, що найбільш вірогідним сценарієм буде щорічна вакцинація, але насправді ми не знаємо, нам потрібно почекати і подивитися дані», – додав він.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Крім того, глава Pfizer пообіцяв передати американській владі результати дослідження, в якому прищеплювали від коронавірусу дітей віком від 5 до 11 років. За його словами, вакцина компанії показала безпеку і ефективність в цій віковій групі.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.