«Гугл» сплатив Україні 1 мільйон гривень штрафу

«Гугл» сплатив Україні 1 мільйон гривень штрафу

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

ТОВ «Гугл» сплатило 1 мільйон гривень штрафу за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України. Компанія рік не надавала інформацію на запит АМКУ. Про це йдеться на сайті відомства.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

У заяві йдеться про те, що “інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку “Google Мій бізнес”. Також додається, що за положеннями статей 22 та 22¹ Закону України «Про Антимонопольний комітет України» передбачено, що вимоги державного уповноваженого Комітету є обов’язковими для виконання у визначений ним строк. Відтак 2 квітня 2021 року Комітет прийняв рішення про накладання штрафу на товариство у розмірі до 1000000 грн. 

Цікаво й те, що розмір штрафу обумовлювався ще й обтяжуючими обставинами, адже «Гугл» не надавав Комітету затребувану інформацію більше року. “Це унеможливило повний і всебічний розгляд Комітетом заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції”, – йдеться в заяві.

Штраф підлягав сплаті у двомісячний строк з дня одержання товариством рішення. 

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.