Дитячим словом 2021 року названо “тривога”

Дитячим словом 2021 року названо “тривога”

Дослідники з Oxford University Press, видавництва при Оксфордському університеті назвали “тривогу” дитячим словом 2021 року. Про це пише Oxford University Press.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Вчені опитали понад 8 тисяч дітей із 85 шкіл Великої Британії. Дослідники попросили їх вибрати найпопулярніші слова, які вони б використовували, якби говорили про здоров’я. Результати підтвердили широкий вплив закриття шкіл для дітей на карантин: майже чверть усіх опитаних вибрали “тривожність” як слово номер один, за яким йдуть “кидати виклик” та “ізолювати”.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Варто наголосити, що  “добробут” і “стійкість” тримаються як головні слова, сигналізуючи про позитивне ставлення дітей до недавніх проблем. Також опитали вчителів, яке слово вони найчастіше вживають, коли говорять зі своїми учнями про добробут в контексті минулого року. “Стійкість” стала їхнім вибором номер один. Так само, “складний” було другим словом, зважаючи на зміни, які школи та учні пережили минулого року, а “добробут” опинився на третьому місці.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Дане дослідження прокоментувла директор відділу дошкільної та домашньої освіти Oxford University Press Хелен Фріман. Вона зазначила, що “результати демонструють роль, яку ми всі відіграємо в тому, щоб діти мали потрібні слова, щоб вони могли висловлювати себе. А також що вже дорослі ми усвідомлюємо, що мова, яку ми використовуємо в оточенні дітей, може суттєво вплинути на їхнє навчання та самопочуття”.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.