Затримано шахрая, який фіктивно одружував іноземців з українками

Затримано шахрая, який фіктивно одружував іноземців з українками

Правоохоронці затримали зловмисника, який, ймовірно, організував схему реєстрації фіктивних шлюбів між українками та іноземцями, які нібито мали легально опинитися у країнах Європи. Про це йдеться на сайті Національна Поліція Києва.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Правоохоронці кваліфікували діяльність зловмисника та його поплічників як зловживання владою або службовим становищем, а також як організацію незаконного переправлення людей через державний кордон.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Організацією незаконного бізнесу займався, як з’ясували слідчі, 27-річний іноземець, якому поліцейські кваліфікували діяльність зловмисника та його поплічників як зловживання владою або службовим становищем, а також як організацію незаконного переправлення людей через державний кордон.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Так, згідно з матеріалами кримінального провадження, чоловік замаскував канал переправлення іноземців через Україну під укладання фіктивних шлюбів. Цікаво, що за даними видання, зловмисник користувався своїми зв’язками в органах реєстрації актів цивільного стану на Київщині. Посадовці за хабарі реєстрували фіктивні шлюби. Свою роботу зловмисник оцінював у 3500 доларів. Натомість українкам за фейковий шлюб він віддавав лише 1000 доларів. Сам організатор схеми підшукував іноземців, а от його знайомий, 35-річний житель Київщини, підшукував жінок, які перебували в скрутному матеріальному становищі. Відтак, спочатку клієнт передав йому 10 тисяч гривень, але згодом, коли чоловіку віддали 52 тисячі, підозрюваного затримали.

Під час обшуків у Києві та області у фігурантів провадження правоохоронці вилучили гроші, мобільні телефони, флешки, документи іноземців та свідоцтва про шлюб. Якщо фігурантів провадження визнають винними, їм загрожує до 7 років ув’язнення. На час слідства організатор схеми перебуватиме під вартою.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.