Зеленський призначив посла України у США

Зеленський призначив посла України у США

Президент Володимир Зеленський призначив ексміністра фінансів Оксану Маркарову послом у США. Про це йдеться на офіційному сайті Президента України.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

Попереднім указом Зеленський звільнив з цієї посади Володимира Єльченка, який за сумісництвом був послом у Ямайці та в острівній державі Антигуа і Барбуда.За словами президента, кандидатура Маркарової має три переваги: патріотизм, високий фаховий рівень і позитивний імідж у США. «Рада приєднатися до ефективного українського дипломатичного війська — чоловіків і жінок, невтомна робота яких — невід’ємна частина багатьох перемог як на міжнародній арені, так і в Україні», — написала Маркарова у своєму Facebook.

«Переконаний, що ці три чинники є формулою успіху для зміцнення стратегічного партнерства України та США», — сказав Зеленський.

Він також дав завдання новому послу, а саме — працювати над встановленням діалогу з новою адміністрацією США, підтримувати діалог з Конгресом, залучати Штати до процесу врегулювання ситуації на Донбасі та повернення Криму.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.