З’явився україно-англійський чат-бот для жінок

З’явився україно-англійський чат-бот для жінок

За підтримки Всесвітньої організації  охорони здоров’я в Україні запустили чат-бот, який допоможе жінкам дізнатися більше про власне здоров’я, отримати інформацію про симптоми та види терапії раку грудей. Про це йдеться на сайті компанії-розробника.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Спеціальний чат-бот про жіноче здоров’я під назвою  Women’s Health Chatbot  запустили в рамках місяця обізнаності про рак молочної залози. Він стане корисним ресурсом із практичними порадами з питань жіночого здоров’я.  

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

«У боті можна дізнатися про поради з профілактики, отримати інформацію про симптоми та види терапії, а також ознайомитися з покроковою інструкцією для регулярного самообстеження. Нині у боті понад 300 тис. підписників. Він доступний українською, а також англійською та російською мовами», – йдеться в релізі.

За словами директора із неінфекційних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров’я, доктора Бенте Міккельсон, інформування – один із ключових способів знизити показники з неінфекційних захворювань та покращити діагностику здоров’я, у тому числі первинну діагностику раку молочної залози.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.