З’явився чат-бот, що «перекладає» суржик українською

З’явився чат-бот, що «перекладає» суржик українською

З’явився безкоштовний мобільний чат-бот «СтопСуржик», який «перекладає» суржик українською мовою. Про це пише Укрінформ.

«Його ми збирали з різних джерел: і з упорядкованої збірки ще 1994 року, і з живого мовлення, що лунає довкола нас щодня. Наразі це понад 3300 слів і словосполучень. Цей чат-бот може стати вашим відданим помічником, якщо ви йому довіритеся. Він не супиться і не оцінює ваші знання, не дивиться зверхньо і не моралізує. Він просто допомагає навчитися говорити правильно», – розповіла виданню співавторка проєкту «СтопСуржик» Лідія Карпенко.

Чат-ботом можна скористатися різними способами: написати слово суржиком і отримати український відповідник; перевірити свої знання: бот запропонує вам суржик – написавши аналог українською, ви дізнаєтеся, чи правильний він. Також це зручний тренажер для вдосконалення мови; бот ще вчиться: якщо ви не знаходите певне слово суржиком – можете його внести у словник бота із перекладом українською.

«Робота над чат-ботом велася протягом місяця. Вона ще триває, адже словник суржику поповнюється щодня», – розповів виданню розробник чат-бота, керівник FlashBot.Pro Денис Карпенко. На думку розробників, перевага бота в тому, що він завжди перебуває з людиною. «Бот – це початок розвитку автономних помічників для людей. Він забирає на себе усю рутину, даючи вам час на життя», – переконані вони. «СтопСуржик» працює в популярних месенджерах Вайбер і Телеграм.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.