Книга актора Вілла Сміта «Will» вийде українською

Книга актора Вілла Сміта «Will» вийде українською

Реліз українського перекладу книги зіркового актора Вілла Сміта «Will» вийде у грудні майже одночасно зі світовою прем’єрою. Про це пише Укрінформ.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

«Will» – це особиста подорож до глибин самопізнання й усвідомленості актора, продюсера і музиканта, дворазового номінанта на премію «Оскар» і лауреата премій «Ґреммі» та NAACP Вілла Сміта, що вилилася на сторінки цих дивовижних мемуарів, написаних в тандемі з Марком Менсоном, автором бестселера «Витончене мистецтво забивати на все», – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

З мемуарів читачі дізнаються, як звичайний хлопець із Західної Філадельфії перетворився на одну з найяскравіших зірок спершу на музичному небосхилі, а потім і в кіноіндустрії.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

Адже мало кому з нас відомо, якого тиску зазнають голлівудські знаменитості, коли їхнє життя стає надбанням громадськості, однак кожен із нас має збагнути, що паливо, яке живить тебе на одному етапі твого життя, може виявитися абсолютно недієвим на наступному. Поєднання глибокої мудрості, цінних порад і захопливого стилю робить цю книжку, як і її автора, унікальними у своїй категорії.

«Мені хотілося позбавитись від прилиплого до мене образу «Вілла Сміта» і показати себе справжнього», – цитує видавництво BookChef слова Вілла Сміта.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.