Кожен охочий може приєднатися до Міжнародної місії моніторингу дезінформації щодо України

Кожен охочий може приєднатися до Міжнародної місії моніторингу дезінформації щодо України

Громадська організація «Україна-2050» запрошує охочих долучитися до Постійної міжнародної місії медіамоніторингу щодо дезінформації відносно України. Термін реєстрації продовжено до 12 березня 2021 року. Про це йдеться на сторінці організації у Фейсбук.

«Громадська організація «Україна-2050» щиро дякує всім, хто вже зголосився до Постійної міжнародної місії медіа моніторингу («Місія»), що здійснюватиме моніторинг засобів масової інформації, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів у різних країнах світу щодо дезінформації відносно України, аналізуватиме результати цього моніторингу та вживатиме ефективні заходи для сприяння протидії такій дезінформації», – повідомили в організації.

Зауважується, що до Місії вже долучилися 109 спостерігачів із 41 країни, які здійснюватимуть моніторинг 31 мовою.

Усіх зацікавлених осіб запрошують приєднуватися до Місії, заповнюючи приєднану Анкету і висилаючи її до 12 березня 2021 року ГО «Україна-2050» на електронну адресу ngo@ukraine-2050.org.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Діяльність Місії проходитиме матиме такі 6 етапів:

1) організаційна підготовка;

2) онлайн-тренінг для спостерігачів із роз’ясненням особливостей медіасередовища та інструкціями щодо заповнення онлайн-форм звітності;

3) моніторинг спостерігачами та внесення ними у свої онлайн-звіти статей, які поширюють дезінформацію про Україну;

4) аналіз онлайн-звітів і формування висновків аналітичною командою;

5) підготовка, оприлюднення та поширення регулярних звітів про висновки Місії;

6) вжиття ефективних заходів для сприяння протидії такій дезінформації, в тому числі направляючи звернення до відповідних владних структур та адміністраторів засобів масової інформації, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів, щоб виключити дезінформацію відносно України та блокувати джерела такої дезінформації.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.