Колекціонер виклав у вільний доступ рідкісні листівки із українськими краєвидами

Колекціонер виклав у вільний доступ рідкісні листівки із українськими краєвидами

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Володимир Козюк, пейзажист, народний художник України з Вінниці виклав у вільний доступ більше 120 рідкісних листівок з українськими краєвидами XIX – початку XX ст. Колекцію унікальних листівок можна подивитись на сторінці художника у Фейсбук.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“Тут рідкісні історичні листівки. Хочеться, щоб люди використали цей матеріал, тому прошу поділитися альбомом. Українські листівки колекціоную з 1992 року. Одною з найулюбленіших тем для мене є види України, українських сіл та хат під стріхою!

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Так, саме тих хат, пошуками яких зайнявся пізніше особисто. Можливо ці зображення надихнули досліджувати мою улюблену тему, важко сказати, але у двадцять років, я чітко усвідомив, що ці листівки є історією та надбанням нашої Держави! Дозволяю використовувати усім бажаючим, адже те, що маю, збирав не для себе, а для українського народу”, – підписав колекцію Володимир Козюк.

Художник вже отримав понад кілька сотень відгуків з усього світу. Люди дякують за те, що мають змогу насолодитись унікальними шедеврами, які не так часто можна побачити навіть онлайн.

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is 0

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.