Одна з книгарень у США почала здавати своє приміщення для романтичних побачень

Одна з книгарень у США почала здавати своє приміщення для романтичних побачень

Філадельфійська книгарня під назвою The Head & the Hand пропонує клієнтам орендувати свої приміщення для організації безпечної романтичної вечері зі свічками. Про це повідомляє видання Shelf-awareness.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

Книгарня пропонує столик на двох на 90 хвилин для закоханих. Такою послугою вже скористалися понад пів сотні пар. Ініціаторка незвичайної опції, креативна директорка The Head & the Hand, Клер Монкла каже, що в книгарні також можна, переважно вдвох, відсвяткувати День народження або річницю. Для цього лише потрібно внести ім’я відвідувача, а також зарезервувати потрібний час.

«Люди хочуть мати «передбачуваний досвід» і особливо під час пандемії. Вони хочуть бути у безпечному місці, і я зрозуміла, що треба робити. В нас дійсно невеликий бізнес і кількість відвідувачів обмежена пішою доступністю, особливо це стало помітно під час пандемії. Тому я подумала, що в нас трохи безпечніше, ніж у ресторані, бо тут контрольований потік відвідувачів і той, хто зарезервує місце, ні від кого не залежатиме. Особисто я люблю приймати гостей, і я не могла цього робити з початку коронавірусу. Тож це рішення дійсно мене задовольнило, і я зараз щаслива, що можу опановувати нову справу», – зазначила Клер.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.