Презентовано айдентику до святкування 30-річчя Незалежності України

Презентовано айдентику до святкування 30-річчя Незалежності України

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

В уряді презентували айдентику до святкування 30-річчя Незалежності України. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на свой сторінці у Телеграм.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Він розповів, що днями було презентовано логотип та айдентику. «Для кожної області логотип буде відрізнятися, зважаючи на кольори регіону, їх ключові сфери та культурні особливості. Згодом можна буде побачити унікальні квітки кожного з них», – заявив Ткаченко.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Центральним символом є квітка, «яка динамічно змінює свої пелюстки, проте залишається також прекрасною і неповторною». «Ми ростемо як нація, квітнемо, відстоюємо свої права і свободи. Саме квітка фігурує у найстаріших варіаціях української символіки та орнаменталізму. Тому до свята була створена власна версія даного сакрального зображення: квітка, яка буде формуватися образами сучасних досягнень. Водночас пам’ятаючи всі минулі подвиги», – розповів Ткаченко.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Варто нагадати, що до святкування 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Сакраменто відбудеться Міжконтинентальний молодіжний пісенний онлайн-фестиваль «Сalifornia Fest – UNITED BY SONG». Більше інформації про подію можна прочитати ТУТ.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.