Після поїздки в США українець створив американське ранчо для туристів

Після поїздки в США українець створив американське ранчо для туристів

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Нещодавно в українському селі Лопушна, що знаходиться за 35 кілометрів від Львова, з’явилася незвична для України локація – класичне американське ранчо. Власник ферми Остап Лунь вирішив створити таку домівку для коней та місце для зеленого туризму після поїздки до США. Про це пише SEEDS.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Ідея для створення ранчо з’явилась у чоловіка під час подорожі до США. Два місяці Остап подорожував різними куточками Америки і на власні очі побачив як влаштовані ранчо у США. Остап поступово купував коней, збудував дерев’яний будинок у стилі ранчо і почав зустрічати туристів. Крім коней та бізнесу, фермер піклується про довкілля. На даху його будинку в Лопушній встановлені сонячні панелі, а ще фермер був ініціатором прибирання стихійного сміттєзвалища поблизу села.

This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250.gif

На ранчо туристи можуть відпочити на природі та покататися на конях у справжніх ковбойських сідлах та капелюхах. Весь антураж ферми нагадує класичне ранчо: дерево, шкіра, солома. Навіть на портреті Тараса Шевченка письменника зображено у ковбойському капелюсі.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

“Я б хотів, щоб люди більше проводили часу серед справжнього. Треба виїжджати за бетон. У місті ми настільки оточенні міським буттям, що навіть не розуміємо – справжнє життя зовсім інакше”, – говорить власник ранчо.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.