США вводять суворі вимоги щодо невакцинованих федеральних службовців

США вводять суворі вимоги щодо невакцинованих федеральних службовців

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Днями президент США Джо Байден оголосив про нові вимоги до мільйонів федеральних співробітників, спрямовані на підвищення рівня вакцинації. Про це пише агенство AP.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Так, за новими вимогами, федеральні працівники повинні будуть підписати форми, які підтверджують, що вони були вакциновані від коронавірусу, або ж дотримуватися нових правил про обов’язкове носіння масок, дистанціювання і щотижня робити тести на COVID-19. Крім того, щодо невакцинованих працівників діятимуть обмеження на робочі поїздки.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

“Зараз занадто багато людей вмирають або дивляться, як помирає той, кого вони люблять, і кажуть: “Якби я тільки отримав вакцину”. Це американська трагедія. Вмирають люди, які не повинні помирати”, – пояснив необхідність нових заходів Байден.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Выдтак, нові вимоги націлені на збільшення млявих показників вакцинації серед величезного числа американців, що працюють на федеральні органи США, і на те, щоб показати приклад приватним роботодавцям по всій країні.

Нагадаємо, що днями Байден заявив про те, що хоче виплачувати по $100 кожному невакцинованому громадянину США, якщо той погодиться вакцинуватись.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.