Тимчасовий повірений у справах США розповів як вивчив українську мову

Тимчасовий повірений у справах США розповів як вивчив українську мову

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент вивчав українську мову в інституті та під час другої каденції у посольстві в Києві. Про це він розповів у інтерв’ю Радіо Свобода.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

«Не було складно. Я працював тут у посольстві в Києві, в Україні, дві каденції. Спершу я був лише російськомовним працівником посольства. І я обіцяв українським друзям, що якщо в мене буде можливість повернутися, то обов’язково вивчатиму українську мову, і вже за другої каденції – говоритиму українською. Ну, і раніше я працював у Польщі. Знання польської і російської мов були дуже корисні. Я вивчав українську мову в нашому інституті чотири місяці, і потім розпочав роботу тут, у Києві», – сказав Кент. Варто зазначити, що під час інтерв’ю високопосадовець говорив українською мовою.

This image has an empty alt attribute; its file name is 0
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Нагадаємо, що 12 липня в посольстві США в Україні повідомили, що заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент розпочав роботу у Києві як тимчасовий повірений у справах США. Він тимчасово заміняє на цій посаді Крістіну Квін.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.