Україна визнана першою у світі за рівнем невдоволення протиепідемічними діями влади

Україна визнана першою у світі за рівнем невдоволення протиепідемічними діями влади

77% українців вважають, що уряд погано справляється з проблемами, спричиненими пандемією коронавірусу. Про це свідчать дані міжнародного дослідження Gallup, яке в Україні виконував КМІС та фонд «Демократичні ініціативи».

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

За даними дослыдження, Україна встановила абсолютний рекорд невдоволення – жодна інша із 47 країн світу, де відбулося опитування, не продемонструвала настільки низької оцінки протиепідемічних дій влади.Також до найбільш «невдоволених» країн увійшли Боснія та Герцоговина, США, Іспанія, Еквадор та Мексика. А от найбільше схвалюють роботу своєї влади із протистояння Covid-19 громадяни В’єтнаму, Південної Кореї, Індії, Азербайджану, Австралії та Малайзії.

gallup.JPG

З опитування випливає, що загалом задоволені діями своїх урядів країни Азії. А найбільш критичне ставлення у Європі, США та Латинській Америці.

Автори дослідження зазначають, що три попередні хвилі опитувань показали загалом незмінно високий рівень схвалення національних урядів у зв’язку з кризою COVID-19 протягом усього 2020 року. Проте в кінці року початковий приріст довіри до національної влади поступово вичерпався, а тепер схвалення дій урядів у боротьбі з пандемією трохи послаблюється.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.