Україна отримала на вакцинацію $90 мільйонів позики Світового банку

Україна отримала на вакцинацію $90 мільйонів позики Світового банку

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Україна отримала позику Світового банку в рамках ініціативи справедливого розподілу вакцин від коронавірусу у світі COVAX. Про це пише Укрінформ.  

“Світовий банк схвалив новий проект на 90 мільйонів доларів для розширення реагування українського сектору охорони здоров’я на пандемію COVID-19”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, ці гроші виділені для нового проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні», який, зокрема, передбачає відшкодування витрат Національної служби здоров’я на вакцинацію 10 мільйонів осіб. «Проєкт «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні» підтримає розгортання програми вакцинації проти COVID-19 пріоритетних груп населення і посилить можливість сектору охорони здоров’я України у запобіганні, виявленні та реагуванні на наслідки пандемії», – йдеться у повідомленні Світового банку.

Водночас в організації додають, що проєкт допоможе не лише закупити вакцину, а й долучитися до поліпшення інфраструктури для зберігання препаратів і їх логістики.«Сюди входить надання послуг, відшкодування витрат на вакцинацію, розширення можливостей для тестування, посилення ІТ-системи, проведення кампанії з підвищення обізнаності населення про вакцинацію», – зауважують у Світовому банку.

This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif


Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.