Українець став чотириразовим чемпіоном Європи

24-річний українець Михайло Романчук завоював золоту медаль у плаванні на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що проходить у Будапешті. Про це пишуть Вечірні Вісті.

Нашому співвітчизнику не виявилося рівних на дистанції 1500 метрів вільним стилем – причому Михайло показав найкращий час як у кваліфікації (14:52.07 сек.), так і в фіналі (14:39.89 сек.). Причому у вирішальному запливі українець випередив італійця Грегоріо Палтріньєрі, який фінішував другим, більш ніж на три секунди, а його співвітчизника Доменіко Асеренцу, що став третім, – на 14,5 секунди.

«Я дуже задоволений цим результатом, особливо тому, що два роки не плавав на 1500 метрів. Я дуже задоволений цим, ми виконали велику роботу, але ще багато чого доведеться зробити, щоб бути найкращими в цій сфері», – поділився своїми емоціями Романчук.

Варто додати, що це «золото» стало для українця четвертим у кар’єрі на європейських першостях. Раніше він став найсильнішим на дистанції 1500 метрів на ЧЄ-2017 на короткій воді в Копенгагені, а в 2018-му завоював дві нагороди найвищого ґатунку в Глазго на дистанціях 400 та 800 метрів вільним стилем.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.