Українець створив смарт-вулики

Українець створив смарт-вулики

Ігор Кудрін створив вулики під назвою AmoHive оснащені сенсорами, що вимірюють температуру, вологість та вагу. Про це пише Шотам.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

За інформацією видання, сенсори ваги надають можливість пасічнику відслідкувати скільки меду зібрали бджоли, а вмонтований GPS-зв’язок передає всі дані на смартфон.

Також пасічники щогодини можуть контролювати стан вуликів за сотні кілометрів. Вони повністю автономні завдяки сонячній батареї.

This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

Чоловік зізнався журналістам, що ідея виникнення розумних вуликів з’явилась тоді, коли він жив у Варшаві. “Моя пасіка була на Київщині, а я перебував у іншій країні і саме тоді й з’явилася ідея розумної пасіки” – розповів підприємець Ігор Курдін.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Зазначається, що дані вулики користуються популярністю в Україні, Канаді та Польщі. Їх можна орендувати або придбати. Ціна таких вуликів коливається від 800-1000$ залежно від комплектації.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.