Українка з Чикаго перемогла у Міжнародному конкурсі краси

Українка з Чикаго перемогла у Міжнародному конкурсі краси

Уродженка Теребовлі, Тернопіль, а нині жителька Чикаго, Катерина Грод перемогла у Міжнародному конкурсі краси «Lady of the World», де представляла Україну. Про це пише видання Вільне життя.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Захід відбувся в Маямі. Дівчина змагалася з 15-ма іншими конкурсантками. За інформацією видання, дівчина працювала в районній поліклініці у Теребовлі медсестрою, бо, як каже дівчина, завжди хотіла, аби її професія була пов’язана з тим, щоб допомагати людям. Згодом вона виграла “Зелену карту” і легально виїхала в США.

«Полетіла я в мальовниче місто Сіетл, — розповідає Катерина. — Спочатку, звісно, було важко. Потрібно було адаптуватися до нового менталітету та життя в чужій країні. Прожила я в Америці п’ять років, усе вже було добре: я знала мову, мала хорошу роботу, але страшенно сумувала за рідними.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

А коли отримала запрошення на весілля брата, то взяла відпустку на пів року і полетіла в рідну Теребовлю. Вдома з рідними та близькими було так добре, що вирішила не повертатися до Америки. Отримала другу освіту, закінчивши академію керівних кадрів, та влаштувалася на роботу в Теребовлянську міську раду. Минав час, усе в мене було добре, проте часто роїлися думки, що Бог дав мені шанс виграти «Зелену карту», реалізуватися в іншій країні, а я цього не використовую. Тому після п’яти років в Україні я ухвалила рішення спробувати поїхати у США ще раз».

This image has an empty alt attribute; its file name is Donato-Legal-Group_300_250-2.gif

Цього разу дівчина вибрала інше місто — Чикаго. Там їй довелося починати все спочатку. «З другої спроби було трошки легше, бо я вже не їхала у невідомість: знала мову, розуміла, що мене очікує, як шукати кватиру, роботу. Окрім того, в Чикаго велика українська діаспора і менша різниця в часі з Україною. Тепер я з рідними на зв’язку щодня, тому морально мені набагато легше, ніж було колись, — каже Катерина. —

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Нині я працюю медичною асистенткою, моделлю, а також ведучою на українському незалежному радіо. Вільно володію українською, російською, англійською та польською мовами. Останню вивчила в Чикаго. У планах — вільно володіти також іспанською мовою».

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.