Українки вперше в історії перемогли на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві

Українки вперше в історії перемогли на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві

Жіноча збірна України отримала «золото» чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві. Про історичну перемогу дівчат повідомив Національний олімпійський комітет України.

Україну на змаганнях у турецькому місті Мерсін представляли Діана Варінська, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радівілова, Єлизавета Губарева та Анастасія Мотак.

За підсумками змагань українська збірна здобула 154,663 бала — це на менш як 0,2 бала більше, ніж у румунок, які фінішували другими й до цього були фаворитками змагань. «Бронзу» здобула збірна Угорщини (151,597 бала).

Варто зазначити, що для України це перше «золото» на командних змаганнях чемпіонатів Євро зі спортивної гімнастики в історії й перша медаль на змаганнях із 2004 року (тоді українки посіли друге місце, а до того здобували по дві «бронзи» й «срібла»).

Що ж стосується «золота» загалом, то востаннє його отримувала Яна Дем’янчук у 2009 році як чемпіонка Європи. До сьогоднішньої перемоги в активі українських гімнасток було загалом 11 золотих медалей.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-1_H-Ukr-1024x141-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg