Українська правозахисниця стала учасницею програми Фонду Обами для лідерів Європи

Українська правозахисниця стала учасницею програми Фонду Обами для лідерів Європи

У програмі «Лідери: Європа» вперше візьме участь представниця України. Про це пише ZZdeteсtor.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Так, Голова правозахисної громадської організації Fight for Right Юлія Сачук стала однією з 36 лідерів і лідерок із 24 країн, обраних цьогоріч у програму «Лідери: Європа» Фонду Обами. Вона є співзасновницею Центру дослідження прав людей з інвалідністю (DRC), була кандидаткою до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю у 2020 році. Юлія вивчає міжнародне право та політику щодо інвалідності в Національному університеті Ірландії. У сфері інтересів Юлії Сачук — права та можливості дівчат і жінок з інвалідністю брати участь у лідерських, політичних рухах за рівні права.

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Зазначається, що протягом шести місяців учасники програми збиратимуться з лідерами спільнот на віртуальні обговорення найскладніших питань, що стоять перед Європою, а також пройдуть тренінги з лідерських навичок і об’єднання спільнот, візьмуть участь у серії культурних подій із митцями та мислителями.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft
This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

«Щаслива стати першою українкою-лідеркою Obama Foundation та разом із 35 лідерами і лідерками з Європи розпочати захопливу подорож задля зміцнення демократії, свободи та рівності у світі. Це досягнення — про силу спільноти людей з інвалідністю і жіночого лідерства. Пишаюся нашою спільнотою людей з інвалідністю в Україні: ми справді можемо більше! І заради цього я борюся. Вірю, що шлях до лідерства є в кожної і кожного з нас і дякую життю за можливість змінювати наш світ», – написала на свої сторінці у Фейсбук Юлія Сачук.

Варто додати, що програма «Лідери: Європа» стартувала в 2020 році як продовження міжнародних регіональних програм в Африці (2018 рік) та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (2019 рік). З європейськими лідерами Фонд почав працювати у 2019 році в Берліні.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.