Український стартап створить колекцію NFT-марок для пошти Кот-д’Івуара

Український стартап створить колекцію NFT-марок для пошти Кот-д’Івуара

Український стартап STAMPSDAQ створить африканські NFT-марки для пошти Кот-д’Івуара. Західноафриканський поштовий оператор планує випустити колекцію 1 лютого. Про це пише The Village.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

До колекції увійдуть три марки NFT, на яких будуть зображені традиційні африканські маски. Її розмістять на торговому майданчику STAMPSDAQ, де задля покупки потрібно буде авторизуватись за допомогою криптогаманця.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Варто додати, що колекція міститиме марку із зображенням маски Zamble, яку народ гуро використовує у сімейних ритуалах. Вона уособлює фантастичну тварину, що поєднує антилопу та леопарда. Також у колекції буде одна історична марка слона, що доступна у трьох номіналах. Вона була першою поштовою маркою Кот-д’Івуара у статусі незалежної держави.

This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

Варто додати, що STAMPSDAQ – українсько-естонський стартап, що працює над створенням блокчейн-системи цифрової філателії і мистецтва. На спеціально розробленому торговому майданчику можна купити, продати і обміняти авторизовані поштові марки і твори мистецтва у вигляді цифрових активів NFT.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.