Українського боксера включать до Міжнародного залу боксерської слави

Українського боксера включать до Міжнародного залу боксерської слави

Закінчилося голосування журі Асоціації боксерських письменників США (BWAA) та істориків боксу щодо включення  кандидатів до Міжнародного залу боксерської слави в 2021 році. Володимир Кличко потрапив до топ-5 найкращих кандидатів. Про це повідомляє Champion.

В категорії Modern Class, до якої належать сучасні боксери, було подано 42 кандидати. Зазначимо, що нещодавно в цій категорії були змінені правила щодо вступу. До цього кандидатами могли стати боксери, які провели свій останній бій не менш ніж 5 років тому. Зараз цю норму зменшили до 3 років. Саме завдяки новим правилам в список номінантів потрапив Володимир Кличко. Нагадаємо, свій останній бій українець провів в квітні 2017 року.

Члени журі вибирали з 42 боксерів п’ятьох найкращих. І тільки троє з цієї топ-5, які набрали найбільше балів будуть включені до Міжнародного залу боксерської слави. Зазначимо, що серед 42 кандидатів є такі легенди боксу як Флойд Мейвезер, Андре Уорд, Ріккі Хаттон, Мігель Котто,  Тімоті Бредлі, Майкл Мурер, Джеймс Тоні, Антоніо Тарвер, Фернандо Варгас, Генрі Маске, Міккель Кесслер, Кард

Офіційні результати мають бути оголошені в грудні, а сама урочиста церемонія традиційно проходить в червні в американському Канастоті (штат Нью-Йорк), де знаходиться Зал слави та музей боксу.

Нагадаємо, в 2018 році до Міжнародного залу боксерської слави було включено Віталія Кличка, який став першим українцем в цьому пантеоні найкращих боксерів-професіоналів в світової історії.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.