Українців в Абу-Дабі запрошують разом зустріти Святвечір

Українців в Абу-Дабі запрошують разом зустріти Святвечір

Українська громада в Абу-Дабі збирається разом зустріти надвечір’я Різдва за українськими традиціями. Про це повідомляє Уніан із посиланням на координатора громади Євгенія Семенова.

За його словами, на Святвечір, який планується на території 5-зіркового готелю Jumeirah at Saadiyat Island Resort, вже зареєструвалося майже 160 осіб. Зазначається, що з урахуванням заходів безпеки в умовах пандемії українське святкування може вмістити до 220 осіб.

“Наші пращури вірили, що одне з найбільших християнських свят обов’язково треба зустрічати вдома – в родинному колі. Часи та обставини змінюються, далеко не кожен із нас зможе поїхати в цей період до України. Водночас ціллю формування нашої громади завжди було створення справжньої великої української родини та частинки рідного дому тут, за морем, тож, підкреслюючи це, буде правильно, якщо у спільному колі ми зустрінемо й Святвечір!», – зауважив активіст.

Так. до меню ресторану на вечір заплановані українські різдвяні страви такі, як кутя, борщ український пісний, капусняк, хліб домашній печений, вінегрет, мариновані гриби, вареники з картоплею, голубці, рибу запечену по-українські, пампухи, узвар, салат з буряка, соління, печені яблука, тушковані овочі тощо.

Семенов зазначив, що вартість святкової вечері для представників української громади буде майже  вдвічі меншою за вартість звичайної вечері в цьому ресторані.

Також активіст запропонував прийти у вишиванках та заохотив запрошувати іноземних гостей. Він зауважив, що під час вечері дотримуватимуться всі заходи безпеки, встановлені урядом Абу-Дабі: масковий режим за межами столика, соціальна дистанція, максимальна кількість осіб за одним столом – 4 або 2 дорослих і 4 дітей тощо.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.