Українців попереджають про небезпечну хворобу, яку можна сплутати з грипом

Українців попереджають про небезпечну хворобу, яку можна сплутати з грипом

Нові випадки поліомієліту виявили у дітей в Україні. Єдина можливість уникнути хвороби – вакцинація, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я у Telegram.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

У відомстві нагадали, що поліомієліт вражає нервову систему і загрожує паралічем та інвалідністю. Крім того, смертельні випадки трапляються у 5-10%. При цьому симптоми хвороби можна сплутати з грипом.

“Поліомієліт повернувся в Україну. В 1 з 200 випадків він може загрожувати невиліковним паралічем. Серед тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, 5–10% помирають через те, що параліч уразив саме дихальні м’язи. Ліків від цього захворювання не існує. Єдиним захистом є щеплення”, – йдеться у повідомленні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Українцям нагадали, що ліків проти поліомієліту не існує, а єдиним способом захисту – вакцинація. Захворювання вражає найчастіше дітей до шести років, але загрожує всім, хто не пройшов повний курс вакцинації. Додається також, що є два типи щеплень:

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft


оральна поліомієлітна вакцина (ОПВ);
інактивована поліомієлітна вакцина (ІПВ).


Людині необхідно шість дох вакцини, щоб сформувати імунітет на все життя.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.