Українці зможуть купувати і продавати нерухомість онлайн

Українці зможуть купувати і продавати нерухомість онлайн

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

В Україні планують перевести послуги, пов’язані з оформленням права власності на нерухомість, у режим “онлайн”. Це дасть можливість громадянам купувати й продавати квартири за допомогою застосунку “Дія”. Про це пише Про це пише Сегодня.

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров поділився з виданням власним досвідом купівлі квартири у Києві в 2018 році й зазначив, що зіткнувся з паперовою тяганиною при оформленні усіх необхідних документів. Тому його відомство вже працює над тим, щоб спростити процедуру купівлі-продажу нерухомості, зокрема, перевести її в режим онлайн. Однак, заявив він, вже на початкових етапах виникло багато проблем.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“В реєстрах всього 30% нерухомості, яка є в країні. Дуже багато людей хочуть продати квартиру або будинок, але виявляється, що її немає в реєстрах. Їм доводиться звертатися в БТІ, реєструвати”, – розповів він.Федоров додав, що його відомство вже запустило пілотний сервіс із реєстрації нерухомості: “Стартували з Харкова, тепер потрібно там все протестувати, налагодити, і поступово до кінця року цей сервіс запрацює і в інших містах”.

Урядовець додав, що також у майбутньому планується всі державні сервіси перевести в онлайн.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.