Українці масово скуповують нерухомість в Туреччині

Українці масово скуповують нерухомість в Туреччині

This image has an empty alt attribute; its file name is Meest.gif

Громадяни України опинилися у топ-20 покупців нерухомості в Туреччині за підсумками 2021 року. За останні три роки наші співвітчизники піднялися з 19-го на 13-те місце. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

“За 2021 рік в Туреччині відбулося понад 1 млн 400 тисяч угод з продажу житла. Це падіння на піввідсотки порівняно із 20-м роком. Інозмці складають 4% покупців. Падіння курсу ліри і можливість отримати громадянство Туреччини при купівлі нерухмості за 250 тисяч доларів збільшує щороку кількість закордонних покупців”, – написав він.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft
This image has an empty alt attribute; its file name is small.png

Загалом у Туреччині за 12 місяців 2021 року було здійснено 1,4 мільйона угод з продажу нерухомості, що на 0,5% менше, ніж роком раніше.

Найбільше нерухомість купували в Анталії. Громадяни України у цій провінції придбали понад 1,2 тисячі об’єктів.

Серед громадян ЄС турецьку нерухомість найбільше купують німці. Що стосується пострадянських країн, то тут найбільше покупців з Казахстану і Азербайджану.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.