Українці позитивно оцінили нещодавній візит Зеленського до США

Українці позитивно оцінили нещодавній візит Зеленського до США

Понад 40% українців позитивно оцінили нещодавній візит президента нашої держави Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Так, 7% опитаних оцінили візит як дуже успішний, а 41% – як скоріше успішний. Водночас 28% респондентів дотримуються протилежної думки: 9% вважають візит Володимира Зеленського до США зовсім невдалим, 19% – швидше невдалим.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

Крім того, виявилося, що 17% опитаних загалом не чули про візит, а 7% – не змогли відповісти на запитання соціологів.

Варто додати, що Володимир Зеленський разом із українською делегацією перебував із робочим візитом у США з 31 серпня. Він тривав декілька днів.

За цей час було підписано низку документів  з американськими партнерами, зокрема меморандум щодо будівництва енергоблоку Хмельницької АЕС, а також угоду про співпрацю в сфері оборони та безпеки. Також, український лідер провів зустрічі із міністром енергетики США Дженніфер Гренхольм, з керівником NASA Біллом Нельсоном, президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом, міністром оборони США Ллойдом Остіном. До того ж, 1 1 вересня у Білому домі відбулася зустріч Володимира Зеленського із американським лідером Джо Байденом. Після переговорів сторони оприлюднили спільну заяву щодо стратегічного партнерства.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.