Українці розробили “розумні” інтерактивні столи

Українці розробили “розумні” інтерактивні столи

Столи із сенсорним екраном, на поверхні яких можна оплатити рахунок, розробили програмісти українського стартапу Kodisoft. Вони вже користуються великою популярністю по всьому світу. Про це пише Телеканал 24.

Стартап заснував у 2006-му український програміст Дмитро Костик. Хлопець почав писати програмне забезпечення для різних компаній ще у старших класах школи. Вступивши до Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, зібрав команду однодумців і заробляв на програмуванні солідні гроші. Та згодом зацікавився ресторанною індустрією і створив свій перший інтерактивний стіл. 

Стіл від Kodisoft розрахований на чотирьох людей. Усю його поверхню займає великий сенсорний екран, захищений спеціальним склом. Панель дуже міцна і не боїться води, подряпин, пилу та гарячого посуду. З екраном нічого не станеться, навіть якщо раптом комусь заманеться потанцювати на столі. Стіл показує меню, приймає замовлення замість офіціантів та дозволяє спостерігати за тим, як на кухні готують страви. В очікуванні на їжу відвідувачі можуть підключитися до соцмереж, переглядати відеоролики або трансляції футбольних матчів, малювати чи грати в різні ігри усією компанією.

Інтерактивні столи Kodisoft можна зустріти у ресторанах, торговельних центрах, кафе та ігрових кімнатах у Великій Британії, Іспанії, Канаді, США та багатьох інших країнах світу. Серед клієнтів українського стартапу – Intel, Microsoft, Panasonic.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.