Українці розробники представили макет безпілотника, який рухається із швидкістю звуку

Українці розробники представили макет безпілотника, який рухається із швидкістю звуку

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Компанія ACE представила макет надшвидкого ударного безпілотника ACE ONE. Про це пише Мілітарний.

За словами одного з керівників проекту Олександра Лося, таких безпілотників ані в Україні, ані у світі ще не було. Він, зокрема, зможе переносити озброєння вагою до тонни та розроблений на основі новітніх технологій.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

«Завдяки цьому, а також своїй формі плаского крила, безпілотник є фактично невидимий для радарів і його складно вичислити. Швидкість ACE ONE наближена до надзвукової. Це 1000 км/год», — зазначив експрезидент ДП «Антонов» а нині керівник проекту Олександр Лось.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Безпілотник матиме довжину у 8 метрів, ширину — 11 метрів. Максимальна вага — 7,5 тонн. Однак такі солідні габарити мають не завадити апарату розвивати значну швидкість. Дрон має бути носієм високоточного керованого озброєння класу «повітря-повітря» та «повітря-земля». За інформацією розробників, багато компонентів дрона вже використовують в інших безпілотниках

Варто додати, що даними Defense Express, попередня вартість комплексу з декількох таких безпілотників (ймовірно, трьох) та наземної станції управління становитиме 12-13 мільйонів доларів. Розробники наголошують, що безпілотник розробляють у партнерстві з низкою українських підприємств, зокрема «Івченко-Прогрес» та «Мотор Січ».

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.